MENU GŁÓWNE
PRZEDSZKOLE SAMORZĄDOWE
SZKOŁA PODSTAWOWA
GIMNAZJUM
PROGRAMY, W KTÓRYCH UCZESTNICZYMY
KONKURS "LUBELSZCZYZNA - MOJA MAŁA OJCZYZNA"
10 LAT GIMNAZJUM
PRZYDATNE LINKI

PRZEDSZKOLE SAMORZĄDOWE

w Suścu

Konkursy w roku szkolnym 2017/18

 

 

KONKURSY RECYTATORSKIE:

  • „W magicznym świecie wierszy  Zbigniewa Dmitrocy”

etap szklony - I miejsce Agata Lasota op. Grażyna Kozyra

etap gminny - tytuł laureata Agata Lasota op. Grażyna Kozyra

  • „Patriotyzm w sercu dziecka

etap gminny: I miejsce Agatka Lasota op. Grażyna Kozyra

                         udział : Milena Kozyra op. Grażyna Kozyra

  • „Poezją witamy wiosnę”

etap gminny: I miejsce Agata Lasota op. Grażyna Kozyra

                         II miejsce Dominik Hałasa op. Anna Kędra

                         III miejsce Milena Kozyra op. Grażyna Kozyra

  • „Papież w naszych sercach” 

                         III miejsce Dominik Hałasa op. Anna Kędra

                         III miejsce Zosia Sobczak op. Grażyna Kozyra

  • Gminny konkurs recytatorski „W kranie wierszy”

                         I miejsce Aleksander Koper op. Grażyna Kozyra

                         III miejsce Nikola Syta  op. Marta Łaba

 

 

KONKURSY PLASTYCZNE:

  • Konkurs plastyczny kat. szopka bożonarodzeniowa

etap gminnym -II miejsce grupa 4 latków „Skrzaty” op. Grażyna Kozyra

etap powiatowy- udział grupy 4 latków „Skrzaty” op. Grażyna Kozyra

  • Konkurs plastyczny kat. stroik bożonarodzeniowy

etap gminny -I miejsce Antoni Buczek op. Grażyna Kozyra

  • Konkurs plastyczny  „Świat wolny od nałogów widziany oczami dziecka”, za który wszystkie grupy przedszkolne i klasy 1-3 otrzymały gry i zabawki ufundowane przez GOPS w Suścu
  • Konkurs plastyczny kat. stroik wielkanocny

                        I miejsce grupa „Słoneczka”- 3 latki op. Anna Kędra

                        II miejsce grupa  „Skrzaty” - 4 latki op. Grażyna Kozyra

                        III miejsce grupa „Smerfy”- 5 latki op. Marta Łaba

                        II miejsce Kinga Mielniczek op. Grażyna Kozyra

                        wyróżnienie: Antoni Buczek op. Grażyna Kozyra

etap powiatowy : II miejsce grupa  „Słoneczka”

  •  „Kolory Niepodległości”

etap przedszkolny:  I miejsce Aleksander Koper op. Grażyna Kozyra

                        III miejsce Dominik Wasilewski op. Marta Łaba

  • Ku Czci Św. Jana Nepomucena   

                        I miejsce Milena Kozyra op. Grażyna Kozyra

                        II miejsce Kinga Mielniczek op. Grażyna Kozyra

                        III miejsce Agata Lasota op. Grażyna Kozyra

                        III miejsce Dominik Wasilewski op. Marta Łaba

  • Spotkajmy się w Muzeum Pożarnictwa w Oseredku

                       I miejsce Aleksandra Gęborys  op. Anna Koper

                       III miejsce Błażej Krawczyk op. Grażyna Kozyra

                       III miejsce Nikola Syta op. Marta Łaba

 

 

KONKURSY ARTYSTYCZNE:

  • „Z wiosenną nutką”

 etap gminnym: tytuł laureata Agata Lasota op. Grażyna Kozyra

  • Powiatowy Konkurs Piosenki Ekologicznej

                     udział grupy „Skrzaty”

  • XVI Mały Festiwal Piosenki dziecięcej o „Józefowskiego Słowika”

                    wyróżnienie zespół „Skrzaty” op. Grażyna Kozyra

 

 

AKCJE CHARYTATYWNE:

  1. Pomóż Dzieciom Przetrwać Zimę
  2. V Ogólnopolska Kampania charytatywna „Kilometry Dobra”.

 

[ Cookies - info ]Oprogramowanie CMS: DragoN-NogarD © ( www: http://nogard.pl )